Zavlak, “Haddinizi Aşmayın, Azanlar Allah’ın Adaletine Yenilecek!”

31 Mart Seçimlerinde MHP’den Eskil Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Zavlak, dün TOKİ konutlarında yaşanan olayla ilgili sert bir açıklama paylaştı.

07.06.2021

31 Mart Seçimlerinde MHP’den Eskil Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Zavlak, dün TOKİ konutlarında yaşanan olayla ilgili sert bir açıklama paylaştı.

31 Mart Yerel Seçimlerinde MHP’den Eskil Belediye Başkanı Adaylığına çıkan Mustafa Zavlak, dün meclis üyesi Himmet Karakaya’nın yaşadığı bir olaya dikkat çekti. Hastanedeki siyasi sisteme ve yöneticilerin hastanenin kadrosunu güçlendirmek yerine kişisel işlerle uğraştığına dikkat çeken Zavlak, şu sözlere yer verdi:

“Dün beni derinden üzen bir olay yaşanmış. 31 Mart seçimlerindeki yol arkadaşlarımdan, meclis üyem Himmet Karakaya abi, yöneticisi olduğu TOKİ konutlarında, sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen, fıskiyeyi kıran çocukları uyarması sonrasında, hastane personellerinden olan Murat Mutlu’nun oğlu dedesi yaşındaki bir büyüğüne terslenip, haddini aşıyor.

Bu da yetmezmiş gibi, Hastame Personeli olan Murat Mutlu, ilçe başkanı olan abisinin de nüfusunu kullanarak çocuğa hiçbir darp olmamasına rağmen güvenlik kamerası görüntülerini bizzat izledim. 6 saat doktor tarafından müşahede altında tutuluyor. Meclis üyem Himmet Karakaya’nın 18 saat nezarethanede kalması sağlanıyor.

Nüfuslarını hastanenin her gün boşalan kadrosuna harcayacaklarına, boş işlerle, kişisel işlerine harcayanlar, elbet zamanı gelince, gereken cevabı alacaktır.

Yıllardır dağda, taşta, karda kışta bu millet, vatan için mücadele eden emekli bir askeri kimse böyle küçültemez. Açık ve net söylüyorum, bu işin peşini bırakmayacağım. O Hipokrat yemini etmiş doktoruma yeminini hatırlatmak isterim. Hastanede kraldan çok kralcılık yapan insanlarla mücadele isteniyor ise edelim. Herkes kimlerin neler yaptığını çok iyi biliyor. Haddinizi aşmayın, Allah’ın adaleti azanları elbet bir gün mağlup edecek.”

Yorum Yazın

Haber Yorumları