Fenerbahçe – Galatasaray Maçı OTAĞ 1071 Kafe’de

23.02.2020 - 16:14 | Son Güncelleme: |
Yorum Yap
Futbolseverler tarafından merakla beklenen Fenerbahçe Galatasaray Maçı, kurumsal yayın olarak bu akşam saat 19.00’da OTAĞ 1071 Kafe’de yayınlanacak.
Fenerbahçe – Galatasaray Maçı OTAĞ 1071 Kafe’de

Futbolseverlerin merakla beklediği maç bu akşam OTAĞ 1071 Kafe’de kurumsal olarak naklen yayınlanacak. Saat 19.00’da başlayacak maç için, tüm futbolseverleri Eski TOKİ yanındaki OTAĞ 1071 Kafeye bekleyen işletme sahibi Mustafa Güdendede şu ifadeleri kullandı:

“İlçemiz fut bolu çok seven ve takip eden bir ilçe. Özellikle derbi maçlarında, maç izleyecek bir yer olmadığı için vatandaşlarımız bu şekilde taleplerinin olduğunu gördük. Bizde bu derbi maça özel, kurumsal bir Lig TV Beinsports alarak, vatandaşlarımıza hizmet sunmak istedik. Akşam saat 19.00’da başlayacak derbiye, tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz” dedi.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'da Paylaş

YORUM YAZIN

Eskilli hüseyin 6 Mart 2020

Arkadaşlar geçen sultanhanına gittim bu maç saatine denk gelmişti. çarşı merkezinde millet kırathanesi var baktım çok kalabalık sordum nedir bu diye dedilerki millet kırathanesinde maç yayınları var ve sultanhanı halkı ücretsiz bütün maçları izleyebiliyorlar. eskilli olarak biz neden para verelimde izleyelim bizim neyimiz eksik onlardan? Burdan başkana sesleniyorum biz sporseverler olarak böyle bir hizmet görmek istiyoruz sizden.

CEVAPLA

3 0