Eskilgücüspor'dan Mum Işığında Antrenman

04.10.2018 - 10:30 | Son Güncelleme: |
Yorum Yap
Eskilgücüspor teknik ekibi, Eskil Semt Sahasının yetersiz ışıklandırması altında antrenman yapıldığına dikkat çekmek için mum ışığında, antrenman düzenledi.
Eskilgücüspor'dan Mum Işığında Antrenman

Eskilgücüspor teknik ekibi, Eskil Semt Sahasının yetersiz ışıklandırması altında antrenman yapıldığına dikkat çekmek için  mum ışığında, antrenman düzenledi.
Eskilgücüspor'dan mum ışığında antrenman tepkisi geldi. Yeni sezonun başlamasına günler kalırken, takım halinde antrenmanlarını sıklaştıran Eskilgücüspor ekibi, yetersiz ışık koşullarında, istedikleri çalışmaları gerçekleştiremediklerinin altını çizmek için mini kale direklerinin üzeine koyduğu mumlarla sahayı aydınlatmaya çalıştı. Daha önceden elektrik hattının yetersizliğinden dolayı, ışıklandırılmasının yapılamamasına karşılık olarak Eskil belediye Başkanı Niyazi Alçay'ın trafo kurulacağının sözünü vermesi ama bunu tutmamasına dikkat çeken teknik ekip; bu duruma böyle tepki gösterdi.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Eskilgücüspor Teknik direktörü Erkan Uygun, “futbolcularımıza ara pasları, verkaçları ve benzeri taktiksel pozisyonları çalıştırmaya çalışıyoruz ama futbolcularım son bir metre kalana kadar topu bile fark edemedikleri için doğal olarak hiçbirini tam yapamıyorlar. Biz kör ebe oynamıyoruz ya da saklambaç oynamıyoruz. Bu ışıklandırmadan ortaya çıkan antrenman ancak böyle olur. Bugün biz gündüz antrenman yapamıyoruz, futbolcularımızın işi gücü var. Akşamda ışıklandırmadan dolayı yarım yamalak çalışıp bırakıyoruz. Sonra kimse bize bu takım niye iki pas yapamıyor, taktik çalışamıyor demesin. Yeni kurulan bir takımımız var fakat, şu an için futbolcular birbiriyle antrenman yapıp; birbirlerini tanıyamıyorlar” dedi.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'da Paylaş

YORUM YAZIN

Bir garip spor sever 4 Ekim 2018

Spora gelince herkes 3 maymunu oynuyor halbuki spor kadar faydali hele su zamanda genclerimizin aklinin her an baska seye sapacak olmasi ve futbol kadar reklami ust duzey bir organizasyon olmasi ama hiçe sayan belediye baskani spor ilce müdürleri malesef ilcemizde görev alıyor .az Esemekayadan ornek alsalar keske kucuk bir kasaba olmasina ragmen spora ve spor yapana verdikleri deger tartismasiz ilceden fazla

CEVAPLA

0 0

. 4 Ekim 2018

mum ışığında antrenman haber değeri taşıyor da ilçedeki tecavüz olayları haber değeri taşımıyor mu ? İlçe halkı üç maymun oynuyor ama gazeteci bilir, duyar, görür.

CEVAPLA

0 0

Hasan bey 4 Ekim 2018

Gündüz yapın antrenman ucunda ölüm yok ya

CEVAPLA

0 0