Eskil’de Kuşlardan, İnsanlara Derslik Bir Kare

28.03.2020 - 12:09 | Son Güncelleme: 28.03.2020 12:13 |
Yorum Yap
Yoğun koronavirüs gündeminde, başımızı başka yönlere çevirecek, birazda olsun rahatlatacak bir haber okurumuz Erhan Uz’dan geldi. Eskil Merkez Parkta bir ağacın dalına yuva yapmış, 20’ye yakın kuş, insan âlemine ders verir nitelikteydi.
Eskil’de Kuşlardan, İnsanlara Derslik Bir Kare

Ülkemiz çok zor günlerden geçerken,  başımızı başka yönlere çevirerek bu yoğun ve stresli dönemden uzaklaşma ihtiyacı hissediyoruz. Bugünün karesi, okurlarımızdan Erhan Uz’un dikkatinden kaçmayan yukarıda fotoğrafla geldi. Bir dalın üzerine yuva yapmış yirmiye yakın kuş görüntüsü, günün anlamlı ve hoş manzaralarından birisi olarak dikkat çekti.

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ağaç, açık hava ve doğa

Konuyla ilgili açıklama yapan Erhan Uz, “Çok hoş bir kareyi geçerken gördüm. İnsanların birbiriyle geçinemediği ve sürekli tartıştığı dünyada yirmiye yakın kuş bir dalın kollarına yuva yapmış. Aslında kuşlardan biz insanlara anlayabilen için çok büyük bir ders. Keşke insanlarda dünyanın boş olduğunu ve paylaşmanın güzel olduğunu bu kuşlar kadar anlayabilse” dedi.

Görüntünün olası içeriği: şunu diyen bir yazı 'YOK BÖYLE BİR KAMPANYA! DÜĞÜNDEN ÖNCE TUZ GÖLÜ'NE UĞRAYAN 1 KİŞİYE 1 KİŞİYE KİŞİYE UMRE NOTE 8 ÇEYREK ALTIN DAVETİYE VIDEO ÇEKİM DÜĞÜN ALBÜMÜ 0545 825 50 21 ESKİL ZİRAAT BANKASI YANI, KAT:1'

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'da Paylaş

YORUM YAZIN