Eskil’de İlk Özel Diş Polikliniği Hizmete Girdi

11.02.2020 - 14:51 | Son Güncelleme: 11.02.2020 18:49 |
Yorum Yap
Eskil ticari anlamda hızla büyürken sağlık alanında da özel işletmeler yerini almaya başladı ve ağız ve diş sağlığı şikayeti olan hastalar için Diş hekimi muayenehanesi hizmete açıldı.
Eskil’de İlk Özel Diş Polikliniği Hizmete Girdi

Eskil ticari anlamda gelişmeler her alanda kendisini gösterirken, sağlık alanında da özel sektörde de Eskil’de işletmeler açılmaya başladı. Eskil Devlet Hastanesi karşısına yeni açılan, muayenehane ağız ve diş sağlığı yönünden şikayeti olan vatandaşlara hizmet vermeye başladı. İmplant tedavisi, kanal tedavisi, diş dolgusu, diş çekimi, porselen kaplama, haraketli protez, diş taşı temizliği ve beyazlatma, her türlü diş tedavisinin yapıldığı klinik hastalara sunduğu hizmetlerle takdir topluyor.

Eskil Devlet Hastanesi karşısındaki yerinde, müşterilerine hizmet veren klinik  0532 113 76 68 no’lu numaradan da randevular alıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan, Diş Hekimi Abdullah Gün, “Biz hastalarımıza en iyi şekilde hizmet vermenin heyecanıyla buraya muayenehanemizi açtık ve bu güne kadar çok güzel geri dönüşler aldık. Ağız diş sağlığı problemi çeken tüm vatandaşlarımızı muayenehanemize bekliyorum” dedi.

Fotoğraf açıklaması yok.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'da Paylaş

YORUM YAZIN

Mustafa cirit 12 Şubat 2020

Hayırlı olsun kardeşim Eskil hepimizin inşallah diğer branşlarda devamı gelir.

CEVAPLA

0 0

Mulla Çeçen 11 Şubat 2020

Hayırlı olsun Memiş kardeşim insallah

CEVAPLA

0 0

Mulla Çeçen 17 Şubat 2020

Hayırlı olsun Memiş kardeşim insallah

CEVAPLA

0 0

Muhtar mustafa kılıç 11 Şubat 2020

HAYIRLI OLSUN ÇOK GÜZEL OLMUŞ

CEVAPLA

0 0