Eskil'de Hırsızlık Olayları Arttı

28.11.2019 - 10:25 | Son Güncelleme: |
Yorum Yap
Eskil'de bu hafta içerisinde iki hırsızlık olayı yaşanırken bir hırsızlığın zanlısı yakalandı diğeri henüz araştırılıyor.
Eskil'de Hırsızlık Olayları Arttı

Eskil'de bu hafta içerisinde iki hırsızlık olayı yaşanırken bir hırsızlığın zanlısı yakalandı diğeri henüz araştırılıyor.
Bu hafta içerisinde hem Tosun Yaylası'nda hem de İmracı yaylasında iki hırsızlık olayı yaşandı. Alınan bilgilere göre Tosun Yaylası'ndan Mahmut İriş'e ait tarladan 20 Bin TL değerindeki damlama borusu çalınırken; İmracı Yaylası'ndan Necati Güç'e ait ahırdan 3 Bin TL değerinde oluk ve çeşitli malzemeler alındı. 
Bir gün sonrasında ortaya çıkan bu iki hırsızlık olayında, İmracı'da ahırda güvenlik kamera olmasından dolayı hırsız kolayca bulundu. Aksaraylı Y.T isimli vatandaşın ahırdan malzemeleri çaldığı tespit edilirken; jandarma ekipleri zanlıya kolayca ulaştı. Gözaltına alınan zanlıya, çaldığı malzemeler teslim ettirilirken; daha sonrasında savcı tarafından denetimli serbestlikle bırakıldı.
Tosun Yaylası'nda tarlasından 20 Bin Tl civarında değerdeki damlaması çalınan Mahmut İriş'te aynı hırsızın damlamaları da çalabileceğini iddia ederken, jandarma ekipleri elde kanıt olmamasından dolayı işlem yapmadı. O hırsızlık olayı hakkında da incelemeler devam ederken, henüz bir sonuca ulaşılamadı.
Eskil'in tarlalarından, ahırlarından son zamanlarda hırsızlık olayları ihbarları artarken, vatandaşlarımızı bu konularda daha dikkatli olmaya davet ediyoruz.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'da Paylaş

YORUM YAZIN

MÜNÜR KOYUNCU 28 Kasım 2019

Adam yakalanıyor otoparka çekiliyor 1 gün sonra serbest kanunlarımız çok iyi maşallah

CEVAPLA

0 0

Aşçı 28 Kasım 2019

Ulen arkadaş evde mısırga tavuk goymdılar yalnız yakalarsam tık tık

CEVAPLA

0 0