Ali Barın İçin Protez Ücreti Toplandı

Geçtiğimiz günlerde, çalıştığı esnada elektrik akımına kapılarak yaralanan Ali Barın için başlatılan yardım kampanyası sonucunda tedavi ve protez kol için istenilen para toplandı.

19.07.2022

Geçtiğimiz günlerde, Bayram oğlu Ali Barın çalıştığı esnada elektrik akımına kapılarak ciddi şekilde yaralanmıştı. Bu olayın ardından, tedavi süreci başladı ve bir süre yoğun bakımda olan Ali Barın hayati mücadelesini kazandı. Doktorların yaptığı tedaviler neticesinde Ali Barın’a protez kol takılması gerektiği belirtildi.

Bu masrafların karşılanması için, Eskil’deki duyarlı vatandaşlarca yardım kampanyası düzenlendi. Düzenlenen yardım kampanyasına yüzlerce kişi katılırken birkaç hafta içerisinde Ali Barın için ihtiyaç duyulan 150 Bin TL toplandı. Konuyla ilgili açıklama yapan Ali Barın’ın babası Bayram Barın, “Tüm Eskil halkına, kampanyayı başlatanlara teşekkürlerimi sunuyorum. Allah herkesten razı olsun. Bu zorlu süreçte bizlerin ve Ali’min yanında oldular. Tedavi ve protez kol için istenilen ücret toplandı. Bundan sonra maddi ihtiyacımız yoktur. Teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorum Yazın

Haber Yorumları