Şerafettin Meral’den Necati Belgemen Hakkında Ağır İfadeler

03.11.2018 - 18:39 | Son Güncelleme: 03.11.2018 18:53 |
Yorum Yap
Eski Belediye Başkanlarından Şerefettin Meral, Eski Belediye Başkanlarından mevcut ziraat odası başkanı ve AK Parti Belediye Başkanı Adayı Necati Belgemen hakkında ağır ifadeler kullanarak açıklama yaptı.
Şerafettin Meral’den Necati Belgemen Hakkında Ağır İfadeler

Eski Belediye Başkanlarından Şerefettin Meral, Eski Belediye Başkanlarından mevcut ziraat odası başkanı ve AK Parti Belediye Başkanı Adayı Necati Belgemen hakkında ağır ifadeler kullanarak açıklama yaptı.

Değerli  Hemşerilerim;

 

Sizlere doğru ve belgeli bilgiler sunmak siyasetçi olarak benim asli görevimdir. Ben bunları yapmaz isem, vebal altında kalmış olurum. Zira siz kıymetli hemşerilerimin  benim üzerimde hakkınız bulunmaktadır.  10 Yıl Belediye Başkanı olarak görev yaptım, seçimleri kaybettiğim zamanlarda her zaman %40 ve üzeri şahsıma oy verdiniz. Çünkü sizleri hiç mahcup etmedim, kendime de hiçbir şahsi menfaat sağlamadım, hep ÖNCE ESKİL’İM dedim, hep sizler için çalıştım, en ağır, en meşakkatli hizmetleri Allah’ın izni ile birlikte başardık. 

 

Sizlerle paylaşacağım bu önemli bilgileri 35 yaştan aşağı ve ilçemizde memur konumunda hizmet veren, kıymetli kardeşlerimin bilmesi yaklaşmakta olan yerel yönetimler seçimleri açısından çok önem arz etmektedir. Çünkü siz değerli kardeşlerim ile paylaşacağım bu bilgileri yaşınız ve memuriyetten dolayı ilçemizin geçmişine hakim olmayacağınızı düşünerek özellikle sizlerin bilmesini istedim. Sizlerle paylaştığım belgelerde de görüldüğü üzere,  Şimdilerde Belediye Başkanı adayı olduğunu açıklayan Necati Belgemen isimli şahıs 2001 yılında Belediye başkanlığı görevini yürüttüğü sırada yolsuzluk suçundan mahkeme kararı ile görevden alınmıştır. Sizlere sunduğum bu belgelerde mahkeme kararı da bulunmaktadır. Mahkeme kararı ile görevden alınan Belgemen, şimdilerde yeniden Belediye Başkanı olmak istiyor.

 

Değerli hemşerilerim, yeri ve zamanı geldikçe sizlerin her şeyi bilmeniz açısından benzer bilgi ve belgeler basın yolu ile sizlere aktarılmaya devam edecektir. Bilinmelidir ki: Bunları açıklamamın asli sebebi, güzel ilçemize sahip çıkmak, sizlerin haklarını savunmaktır.

Nitekim;

İstiklal Şairimiz Merhum Mehmet Akif Ersoy  “Sahipsiz Vatanın Batması Haktır, Sen Sahip Çıkarsan Bu Vatan Batmayacaktır” Diyerek bizlere seslenmektedir. Ben de bu düstur ile hareket ederek, sizleri bu konular ile alakalı her daim bilgilendireceğim. Bu bağlamda bizlerde hep birlikte ilçemize sahip çıkacağız, zarar verenlere  de Allah’ın izni ile fırsat vermeyeceğiz.

 

Necati Belgemen’in görevden alınma sebebi olan suçların bazıları:

 

1- Necati Belgemen,  Belediyenin mülkü olan 7460 parsel numaralı Bağ kur binası civarında bulunan araziyi usulsüz bir şekilde şahsına geçirmiştir. Mahkeme kararı görsellerde belirtilmiştir.

2- Necati Belgemen Belediyenin Un Fabrikasını evrakta görüldüğü gibi usulsüz bir şekilde kiraya vermiştir. Sadece alan kişinin bir de Belgemen’in imzası görülmektedir. Hiç bir ihale ilanı ve Belediye Meclis kararı bulunmamaktadır.

3- Devletimizin mera arazilerini 2000 kişiye usulsüz bir şekilde sattı, paralarını aldı, şuanda 2000 mağdur hemşerimiz ellerinde makbuz ile arsa beklemektedir. Soruyorum bu şahsa hemşerilerimizin parasını aldınız arsaları ne yaptınız?

Çok kıymetli hemşirelerim; Sizlerden ricam elinde resmi belgesi, ve dayanağı olmayan, altı boş, hiçbir havadise inanmayın, yalan üzerine siyaset kurgusu yaparak algı yapanlardan iddialarını ispatlaması için belge isteyiniz. Hepinize saygı ve sevgilerim ile.

 

Şerafettin MERAL

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yazı

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'da Paylaş

YORUM YAZIN

Yalanmı 19 Şubat 2019

Eğitim li tahsilli, diye tutturmuş Eskilli vatandaş,,recep tayyip erdoğanın eğitim durumu ne ,, yapıyorsunuz şu siyaseti inandırıcı olsun ,sanki eğitimli olmasını çok istiyorsunuz eğitime önem verseniz ilçemizde kaç öğrenci hatırı sayılır üniversite kazandı,, eskiden kalanlar hariç eğitimin içine edilmiş, bol muhasebe ci yetişiyor o

CEVAPLA

0 0

Önemli olan gerçeklik payı 5 Nisan 2019

Yorumlar çok garip ortada bir kanıt bir belge var ..belgemen usulsüzlükten görevden alındı, bunun yerel dilimizdeki anlatımı hırsızlıktan, merale gelince , hırsızlık suçlamasına maruz kalmadı,, kendi için bunları söylemek yanlış,, meralin demek istediği farklı milletin bakış açısı farklı, millet diyorki çalsin ama hizmet eder , peki hizmet dediginiz ilçelik ise ,aksaray il olmasa eskil ilçe olamazdı,, şimdi aksaraydan o dönemin başkanı çıkıp ben aksarayi il yaptım dese olurmu ,ilçemiz yüz ölçümü bakımından ülkemizin en büyük ilçesi o yüzden ilçe olması doğal,, belgemen hizmet ederde ziraat odası başkanı iken ,ne gibi hizmetleri oldu yılda odaya ödenen onca paranın nereye harcandığını bilen varmı belgemene bugün müfettiş gelse ziraat odasına yine görevden Alınır, geliri nereye harcadığına yönelik şeffaf bir muhasebesi olduğunu sanmıyorum,, damadına yıllık ne kadar ücret ödüyor,, bellimi

CEVAPLA

1 0

Eskilli 18 Şubat 2019

Eskil için bugüne kadar sen ne yaptın sayın Şerafettin Meral Eskil için tek çalışan olduğu ise Tek isim oda Şu an aday olan Sayın Necati Belgemen dir. Allah yardımcısı olsun Necati başkanın ilçeye hizmet gelirse Necati başkan sayesinde gelir. Sayın hemşerilerim ben Eskilde yaşamıyorum ama ilçemize hizmet gelmesi için Necati başkana destek olalım. Yoksa elimizde olan herşeyi yeni ilçe Sultanhanı ilçesine kaptırmayalım. Elinizi vicdanınıza koyun ona göre oy verelim. Allah a emanet olun.

CEVAPLA

0 0

Hirsizi severiz 17 Şubat 2019

Bu millet hirsizi sever

CEVAPLA

0 0
TÜM YORUMLAR